SPOTKANIE EKSPERTÓW HR

Zapraszamy Państwa na cykl spotkań organizowanych dla ekspertów HR.
Inicjatywa powstała, aby stworzyć panel wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk.
Ma ona umożliwić poznanie nowych trendów, narzędzi przydatnych w pracy działów HR, zarówno w małych firmach rodzinnych, jak i dużych korporacjach.

Kontynuujemy nasz program spotkaniem, podczas którego przedstawimy Państwu zagadnienia związane z użyciem narzędzi takich jak bateria testów Thomas, DiSC Classic, SOFTskill, test badający satysfakcję pracowników, które pozwolą dokładnie poznać potencjał drzemiący w Państwa zespołach.

Kolejnym zagadnieniem poruszanym podczas naszego spotkania będą „Aspekty prawne podczas rekrutacji”. Pokażemy, na co zwrócić uwagę przy zatrudnianiu pracownika i jak komunikować trudne tematy.

Zachęcamy do BEZPŁATNEGO udziału w spotkaniu i dołączenia się do dyskusji na tematy poruszane podczas warsztatu i nie tylko.

GDZIE I KIEDY

wrzesień 2015, Warszawa (miejsce podamy wkrótce)

ASPEKTY PRAWNE W REKRUTACJI

Immanentną częścią odpowiedzialności działów HR poza sprawami kadrowo-płacowymi, jest w dużej mierze rekrutacja pracowników, a następnie zaplanowanie ścieżki rozwoju pracownika. Jak zatem ustrzec się „wpadek” przy rekrutacji, na co zwrócić uwagę, o jakich aspektach prawnych trzeba wiedzieć, zwłaszcza w obecnej dobie? Na te i na wiele innych pytań odpowie nasz doświadczony prawnik i pokaże na przykładach case studies, jakie sytuacje zdarzają się w codziennej pracy HR, wskaże praktyczne wskazówki jak unikać trudnych sytuacji i na jakie aspekty prawne trzeba zwracać uwagę.

SKUTECZNE NARZĘDZIA W HR

Będziemy rozmawiać o wykorzystaniu narzędzi w procesie rekrutacji, ale nie tylko. Przedstawimy zalety i sposoby używania następujących narzędzi:

  • Thomas JOB – profesjogram
  • Thomas GIA/TST- test mierzy poziom inteligencji płynnej – zdolność i szybkość uczenia się.
  • Thomas TEIQue – test badający inteligencje emocjonalna
  • Ocena Thomas 360 stopni
  • DiSC Classic – test opisującym profil osobowy pracownika w miejscu pracy
  • SOFTskill – test badający cechy osobowości
  • Test badający poziom satysfakcji pracowniczej

WARUNKI UCZESTNICTWA

  • Potwierdzenie zgłoszenia na podane poniżej dane kontaktowe
  • Uczestnikiem spotkań HR organizowanych przez BUSINESS WAY mogą być: HR managerowie, dyrektorzy, pracownicy oraz osoby zajmujące się w firmach szkoleniami i rozwojem pracowników, a także właściciele firm czy osoby decyzyjne o w/w procesach

KONTAKT: biuro@businessway.pl

Serdecznie zapraszamy!

2 comments:

  1. I’m impressedamazed, I must sayI have to admit. RarelySeldom do I encountercome across a blog that’s bothequallyboth equally educative and entertainingengaginginterestingamusing, and let me tell youwithout a doubt, you haveyou’ve hit the nail on the head. The issue isThe problem is something thatsomething whichsomethingan issue that not enoughtoo few people arefolks aremen and women are speaking intelligently about. I amI’mNow i’m very happy that II stumbled acrossfoundcame across this in myduring my search forhunt for something relating to thisconcerning thisregarding this.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.